rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 X-failai

Go down 
AutoriusPranešimas
Loll'is
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
avatar

Female
Pisces Pranešimų skaičius : 1510
Registration date : 2008-08-31

RašytiTemos pavadinimas: X-failai   Sk. 03 08, 2009 12:45 pm

Tiesiog net nesumasčiau kaip čia ką pavadinti ;D Pomirtinis pasaulis,dvosios,pranašystės,mistika. Apie tai kas išeina iš šio pasaulio ir suvokimo normų.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Loll'is
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
avatar

Female
Pisces Pranešimų skaičius : 1510
Registration date : 2008-08-31

RašytiTemos pavadinimas: Re: X-failai   Sk. 03 08, 2009 12:47 pm

Elektroninio balso fenomenas

Elektroninio balso fenomenas (EVP, nuo ang. Electronic voice phenomenon) yra neaiškios kilmės anomalūs balsai, tariamai girdimi per radiją, telefoną, kitus elektroninius garso prietaisus, baltajame triukšme ar garso įrašuose. Dažnai teigiama, kad šie balsai yra paranormalios kilmės, pavyzdžiui, vaiduoklių ar, rečiau, ateivių. Šios teorijos palaikytojai teigia, kad prietaisai gali įrašyti balsus, kurie yra negirdimi žmogaus ausiai. Tačiau moksliniu požiūriu nėra aišku, kaip tada tuos pačius balsus žmogaus ausis jau girdi, kai leidžiamas įrašas.
Skeptikai EVP aiškina pareidolija, skirtingų radijo signalų susimaišymu, įvairiais mėgėjiškais radijo komunikacijų tinklais (pvz., JAV – Citizens' band radio).

EVP - Electronic voice phenomena. "Baltieji šnabždesiai" (Negyvųjų šnabždesiai) Per EVP dvasios stengiasi susikalbėti su šiuo pasauliu. Be to, statistika rodo, kad 1 iš 12 EVP yra grąsinančio pobūdžio. Filmas "White Noise." paremtas EVP ir tikrais faktais.

Pasidomėjimui ir komentarai:
aaevp.com
wikipedia.org
forumas.draugas.lt


Paskutinį kartą redagavo Queen S, Sk. 03 08, 2009 12:53 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Loll'is
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
avatar

Female
Pisces Pranešimų skaičius : 1510
Registration date : 2008-08-31

RašytiTemos pavadinimas: Re: X-failai   Sk. 03 08, 2009 12:49 pm

Nostradamo pranašystės

Čia rasite viską ir daug:
http://www.lizdas.lt/skeptic/nostradamus/pranasystes.htm
http://linksmas.net/nostradamus-pranasystes-t9821.html
http://www.blogas.lt/biografija/296056/nostradamas-1503--1566-m.html


Nostradamusas(1503-1566) buvo nepataisomas fatalistas.Jis įžvelgė žmonijos ateitį net 2242 metus pirmyn-nuo 1555 metų iki 3797 metų, t.y. iki Pasaulio pabaigos. reikia pripažinti kad jo prognozės pildosi 95 procentų tikslumu.Kag,i Realisto prašymu parašysiu visas knygoje užrašytas Nostradamuso pranašystes:

Spoiler:
 


Paskutinį kartą redagavo Queen S, Sk. 03 08, 2009 12:54 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Loll'is
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
avatar

Female
Pisces Pranešimų skaičius : 1510
Registration date : 2008-08-31

RašytiTemos pavadinimas: Re: X-failai   Sk. 03 08, 2009 12:51 pm

Kriptozoologija

Kriptozoologija (gr. κρυπτός 'paslėptas') - zoologijos šaka, kurios objektas - gyvūnų, kurių egzistavimas nepatvirtintas, paieškos. Šie gyvūnai vadinami kriptidais. Žinomiausi kriptidų pavyzdžiai - sniego žmogus ir Lochneso pabaisa. Kriptozoologija apima dvi paieškų kryptis:

Gyvūnų, žinomų iš fosilijų ir laikomų išnykusiais, paieškos.
Gyvūnų, žinomų iš mitų, įrodymais nepatvirtintų mačiusiųjų liudijimų ir kitų nepatikimų šaltinių, paieškos.
Kadangi kriptozoologai dažnai nesivadovauja moksliniais metodais, o jų tyrimo objektas, daugelio mokslininkų nuomone, vargu ar egzistuoja, kriptozoologija vertinama skeptiškai.


Lochneso pabaisa (kartais trumpiau – Nesė) yra mistinis didžiulis gyvūnas ar gyvūnų grupė, tariamai gyvenanti Lochneso ežere Škotijoje. Kartu su ječiu Nesė yra labiausiai žinomas gyvūnas kriptozoologijoje.

Spoiler:
 
Sniego žmogus yra legendinės neidentifikuotos į beždžiones arba lokius bei žmones panašios rūšies pavadinimas. Sniego žmogų įvairiose pasaulio vietose vadina įvairiai: šiaurės Kalifornijoje jis – bigfutas (didžiakojis), Himalajuose – jetis, Amazonės regione – mapinguaris, Australijoje – jovis, Indonezijoje – orang pendekas.

Spoiler:
 

Čiupakabra (isp. Chupacabra; „čiulpia ožką“) – kriptidas (neatpažintas arba mitinis gyvūnas), kurio egzistavimo mitai paplitę Lotynų Amerikoje, ypač Puerto Rike. Apibūdinamas kaip kresnas, nedidelis, didelėmis akimis ir dantimis gyvūnas, paprastai puolantis naminius gyvulius (ypač ožkas) ir geriantis jų kraują. Istorijos apie čiupakabrą pradėjo plisti XX a. pabaigoje. Nors dalis žmonių mano, kad tai realus gyvūnas, tačiau dauguma mokslininkų atmetė čiupakabros egzistavimą ir laiko tai legenda arba šių laikų mitu.

Spoiler:
 


Paskutinį kartą redagavo Queen S, Sk. 03 08, 2009 12:54 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Loll'is
Apie Tave liežuvauja GG blog'e.
avatar

Female
Pisces Pranešimų skaičius : 1510
Registration date : 2008-08-31

RašytiTemos pavadinimas: Re: X-failai   Sk. 03 08, 2009 12:52 pm

Bermudų trikampis

Bermudų trikampis (taip pat Mirties trikampis, Atlanto kapinės, Velnio trikampis) – tai vakarų Atlante, netoli JAV pietryčių pakrantės esantis rajonas, apimantis 1,2 mln. km² plotą. Jo ribos brėžiamos nuo Bermudų salų šiaurėje, link pietų Floridos, o iš ten į rytus per Bahamų salas, palei Puerto Riką iki 40 laipsnių vakarų ilgumos ir atgal į Bermudus.

Regionas garsus tuo, kad jame vyksta paslaptingi laivų ir lėktuvų dingimai. Šiems dingimams paaiškinti keliamos įvairiausios hipotezės, nuo neįprastų oro sąlygų iki ateivių pagrobimų. Skeptikai tvirtina, kad dingimų Bermudų trikampyje nėra daugiau nei kituose pasaulinio vandenyno rajonuose ir dingimus aiškina natūraliomis priežastimis. Tokios pačios nuomonės laikosi JAV pakrančių apsaugos tarnyba ir „Lloyd's“ draudimo kompanija.

Istorija
Kaip manoma, 1780 metais Bermudų trikampyje paslaptingai nuskendo pirmasis laivas „General Gates“, o po 60 metų rastas kitas visiškai sveikas, nepažeistas laivas be įgulos narių.

1945 gruodžio 25 pakilo 5 bombonešiai “Flight 19“. Lėktuvo įgulas sudarė 3 žmonės, pakilus tankūs kamuoliniai debesys kabojo 2500 pėdų aukštyje, vėjo greitis buvo apie 35 m/s. Apie 16 val. gavus pranešimą, buvo galima suprasti, kad eskadrilė pametė kursą, o vadas nežino kaip grįžti į bazę. Dingus ryšiui nebebuvo jokių vilčių išvysti lėktuvus, nes kaip tik tuo metu turėjo baigtis jų atsargos. Tą patį vakarą, surasti dingusią penkių lėktuvų eskadrilę, iš Floridos oro uosto pakilo patrulinis lėktuvas „Martin Mariner“, o jo lakūnai pastebėjo ore įvykusį sprogimą. Šio lėktuvo nuolaužų taip pat niekas nepastebėjo.

Pirmasis apie „paslaptingus dingimus“ Bermudų trikampyje užsiminė Associated Press korespondentas Džonsas, kuris 1950 m. šį regioną pavadino „velnio jūra“.

1962 m. gegužės 27 diena paslaptingai dingo didžiausias JAV karinių pajėgų lėktuvas „C-133“, su 25 tonas sveriančiu kroviniu, o po pusantrų metų toje pačioje vietoje, paslaptingomis aplinkybėmis antrasis „C-133“.

Po Antrojo pasaulinio karo be pėdsakų dingo per 100 lėktuvų ir laivų, apie 1000 žmonių. Tai tebesitęsia ir pastaruoju metu, kai suintesyvėjo pervežimai jūromis, bei oru ir vis rūpestingiau ieškoma dingusiųjų. Daugelis lėktuvų dingdavo iki pat dingimo momento esant normaliam ryšiui, su baze ir oro uostu. Kai kurie pranešdavo jog prietaisai nustojo veikę, kad kompasai sukasi vilkeliu, ar dangus darosi geltonas ir ūkanotas, vandenynas, kuris ką tik buvo ramus, „atrodo negerai“.

Didelė dalis istorijų apie šiuos dingimus yra abejotino tikrumo.


Versijos
Tikintieji, kad katastrofų (ypač – nepaaiškintų) Bermudų trikampyje statistiškai vyksta daugiau, nei kitose pasaulio vietose, kelia šias hipotezes:

Magnetizmas. Bermudų trikampis yra viena iš dviejų vietų pasaulyje, kur kompaso rodyklė rodo tiksliai į šiaurę. Kai kurių lėktuvų pilotai teigdavo, kad kompaso rodyklė kaip pašėlusi sukdavosi ratu, o kai kurie prietaisai nustojo veikę. Visa tai bandoma paaiškinti magnetinio žemės lauko anomalijomis.

Infragarsas. Kai dėl vandenyne vykstančio žemės drebėjimo laivas pradeda vibruoti, jūreiviai negali ištverti galingo infragarso. Laivai gali būti puikūs infragarso rezonatoriai, tačiau ši hipotezė nepaaiškina nė vieno lėktuvo katastrofos.

Metanas ir eteris. Laivų katastrofos siejamos su staiga pasikeitusiu vandens tankiu. Milžiniškiems metano burbulams pakilus į paviršių, vandens tankis staiga sumažėja, laivas netenka plūdrumo ir nuskęsta. Pasiekus vandens paviršių jis atmosferoje sugeba sudaryti gigantišką vakuumo juostą, todėl tai veikia pilotus.

Be šių hipotezių spekuliuojama ir įvairiomis fantastinėmis: laiko ir erdvės kintamumas, slieko tuneliai ir kt.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: X-failai   

Atgal į viršų Go down
 
X-failai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The #1 and only source for Gossip Girl in Lithuania :: Bendrai apie viską-
Pereiti į: